Wirtualny spacer po firmie zwiększy twoje zyski

Wirtualny spacer po firmie zwiększy twoje zyski

wirtualny spacer Kraków

Google Street View całkowicie zmieniło internet. Nic zatem zaskakującego, że jego potencjał jest wykorzystywany także przez biznes. Za pomocą takiej usługi mogą pokazać potencjalnym partnerom, jak wygląda wnętrze firmy – zaś to korzystnie wpływa na renomę ich usług. Zazwyczaj na to rozwiązanie stawiają handlowcy, lokale gastronomiczne oraz hotele. Dzięki temu mają szansę przekazać klientom, że warto postawić na ich usługi i – jak udowadniają statystyki – podobne działanie przynosi spodziewane rezultaty. Dlaczego zatem powinniśmy postawić na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – korzyści

Na opracowanie wirtualnego spaceru po firmie dobrze postawić w szczególności z uwagi na renomę marki – statystyki pokazują, iż świetnie rzutuje to na liczbę klientów, którzy wybierają jej ofertę. Firmy, które zdecydują się na taki krok, będą poza tym bardzo dobrze widoczne w mapach Google, a po wpisaniu ich nazwy w wyszukiwarkę, internauci ujrzą link do prezentacji. To zaś odbija się na zwiększeniu liczby odwiedzin w witrynie, natomiast skutkiem tego okazują się zwykle wyższe obroty.

Profesjonalnie zrobiony wirtualny spacer po firmie

Należy wiedzieć o tym, że Google nie wykonuje fotografii naszej lokalizacji – trzeba je wykonać samodzielnie. Wykonanie zdjęć oraz ich złożenie w wirtualny spacer po firmie wiąże się niestety z posiadaniem specjalistycznych kwalifikacji – warto zatem powierzyć je fachowcom. Na szczęście, na polskim rynku funkcjonują już przedsiębiorstwa, które oferują taką usługę.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]