Wirtualny spacer Google po Twojej firmie? To się opłaca!

Wirtualny spacer Google po Twojej firmie? To się opłaca!

Zobacz, kto sporządzi dla Ciebie wirtualny spacer

Spacery Google to ciesząca się ogromną popularnością forma przeglądania różnego rodzaju miejsc. Bez problemu w ciągu kilku sekund przenosimy się tak np. na ulice Paryża czy do egzotycznego Miami, żeby zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie odwiedzać zamorskie zakątki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszym biurze czy hotelu i pokazywać je zainteresowanym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani drogie, natomiast wygląda bardzo efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym w ogóle są spacery Google? Dlaczego warto je wykorzystywać do promocji?

Spacer Google — Google Street View

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać lokalizacje z całego świata. Działa to w ten sposób, że Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a potem scala je i udostępnia na Mapach Google. Dzięki temu, po kliknięciu w daną lokalizację, możemy rozglądać się górę i w dół, na boki, jak również możemy samemu decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na dokładne przyjrzenie się temu miejscu, prawie jakbyśmy się tam rzeczywiście znajdowali. Możemy też przemierzać kolejne metry i docierać do dalszych miejsc — cały czas spoglądając w dowolnym kierunku i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Czym jest spacer 3D po firmie?

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru 3D po naszej firmie, hotelu czy nieruchomości. W przeciwieństwie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce robi zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie składa je w wirtualny spacer. Cena usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to z reguły od wielkości nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer VR możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Maps obok tradycyjnych zdjęć i umożliwić aktualnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak zwiedzają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc oczywiście kosztu jego wykonania, a spacer taki możemy też umieścić na naszej firmowej stronie internetowej.

Dlaczego warto zamówić wirtualny spacer Google po firmie?

Wirtualny spacer Google to fantastyczny sposób na umożliwienie zwiedzenia danego lokalu przez przyszłego klienta. Z pewnością warto przygotować taki spacer w naszej firmie w celach promocyjnych. Klienci, poznając nasz hostel, restaurację czy nieruchomość zdobędą sporo pomocnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas również postrzegać jako profesjonalną markę. Wirtualny spacer Google warto wykonać nie tylko z myślą o klientach, ale też i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście chcemy zainteresować pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Internauci, którzy wcześniej przekonają się zdalnie o warunkach panujących w danej firmie, chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer VR przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony internetowej oraz wyróżnienia naszej firmy w Mapach Google. Wirtualne spacery 3D działają na wszystkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]