Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Chcesz sprawdzić, kto sporządza wirtualny spacer Google? Koniecznie zajrzyj na www.fotografsv.pl.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie obowiązkowy punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, aby pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych firm, ofert bądź marek. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby wyprzedzić konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, należy zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google dodanie estetycznych fotografii, odpowiedniego opisu firmy, adresu strony internetowej firmy oraz wszystkich aktualnych informacji. Jest też inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów ją używa. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Nadal jednak niewiele firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma sporo zalet i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy gabinetu medycznego, szybciej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na stworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]