Tworzenie kampanii linków sponsorowanych AdWords

Tworzenie kampanii linków sponsorowanych AdWords

Więcej informacji o AdWords na seo4.net

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że każdy z internautów widział niejedną reklamę Google Adwords, choć nie wszyscy zdają sobie sprawę, że tak to się nazywa. Pod zagadkowym pojęciem Adwords kryje się promocja w wyszukiwarce Google, która pojawia się w wynikach wyszukiwania, zarówno po prawej stronie jak i u góry.

Kilka zalet Google Adwords

Google Adwords pozwoli Ci dotrzeć do internautów, którzy szukają usług podobnych do tych, oferowanych przez Ciebie. Dlaczego? Planując kampanię promocyjną decydujesz na jakie słowa kluczowe reklama będzie się wyświetlała. W ten sposób Twoją witrynę zobaczą najbardziej potencjalni klienci. Ponadto, nie będziesz musiał martwić się o koszty – budżet wyznaczasz sam, a poza tym, płacisz jedynie za pojedyncze kliknięcia w reklamę.

Kto używa Google Adwords?

Google Adwords przeznaczone jest dla osób, które chciałyby wypromować swoje produkty i usługi. Pośród użytkowników Adwords wymienia się właścicieli stron www, sklepy sprzedające produkty, a nawet firmy oferujące usługi. Promocję możesz wykorzystać m.in. do zwiększenia ruchu na swojej stronie, rozkręcenia sprzedaży lub utworzenia bazy potencjalnych klientów.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]