SEO

SEO

SEO

Co musisz wiedzieć o SEO?

SEO – jest to akronim od angielskich słów Search Engine Optimization, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza optymalizację witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wskazanej strony ma uczynić ją łatwo dostępna dla robotów jak również użytkowników. W trakcie optymalizowania witrnyny szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. Kaskadowych Arkuszy Stylów, jak i treści oraz grafik.

SEO i roboty wyszukiwarek

By uzyskać jak najlepsze efekty, warto zapoznać się z funkcjonowaniem robotów wyszukiwarek. Roboty przeszukują Internet, indeksując oraz katalogując strony, a następnie umieszczają dane w bazach.

Linkowanie wewnętrzne, a SEO

Sprawne poruszanie się po stronie, zarówno przez użytkowników, jak i roboty wyszukiwarek, jest możliwe dzięki prawidłowemu linkowaniu wewnętrznemu.

SEO – white i black hat

SEO można podzielić na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat odnosi się czynności nieetycznych z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i właśnie na nim powinna opierać się praca prawdziwego pozycjonera.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]