Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

więcej o projektowaniu stron internetowych na seo4.net/tworzenie-stron-www/

Wygoda stron www wynika w szczególności z ich projektów. Tworząc witryny www powinniśmy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale również doświadczeniu użytkowników – jeżeli poruszanie się na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu przeniosą się na inną stronę lub wybiorą towary konkurencji. By zatem witryna przyniosła nam spodziewane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie wykonana strona? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną zasadą, jaką należy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – przyciągną wówczas uwagę internauty oraz skłonią go do akcji. Prosto uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, by kolory bilansowały się na stronie. Ważne jest również to, żeby główne elementy witryny umieścić na osi, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z standardów od dawna obowiązujących w sieci.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie nowoczesnej witryny internetowej nie będzie proste. W razie strony firmowej złym rozwiązaniem okaże się zatem samodzielne jej przygotowanie. By zyskać pewność, iż strona będzie generować korzyści, warto powierzyć to specjalistom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]