Prezentacja firmy w Business View

Prezentacja firmy w Business View

link

Business View to innowacyjna technologia demonstrowania pomieszczeń wielu obiektów publicznych, np. restauracji, dostępna dla internautów na stronach witryny Google. Bazuje na idei tzw. wirtualnej przechadzki oraz kompletu kadrów szerokokątnych. Zobaczmy więc, do czego jest przydatna taka prezentacja.

Business View – co to za usługa?

Dzięki koncepcji Google Business View możemy zobaczyć jak prezentuje się interesujący nas obiekt w środku. Z usługi możemy skorzystać zarówno używając tradycyjnej przeglądarki Google – wstukując nazwę firmy (wtedy prezentacja pojawi się obok wyników przeglądania), a także przez usługę Google Maps. Jest to znakomita forma promocji firmy, będąca uzupełnieniem działań marketingowych on-line – odbiorcy często szukają informacji o miejscach użyteczności publicznej: galeriach, pubach, fitness klubach czy salonach fryzur.

Business View – zainwestuj w firmę

Skorzystanie z usługi Business View może zagwarantować duże zyski nie tylko firmom znajdującym się w wielkich ośrodkach miejskich takich jak Kraków czy Warszawa. Należy podkreślić bowiem, że usługa ta wywołuje także większą liczbę odwiedzin na naszej witrynie internetowej, więc warto to wykorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć wyspecjalizowanego fotografa, który przygotuje serię fotografii całego obiektu, zgodnie z wytycznymi Google.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]