Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Potrzebujesz zlecić pozycjonowanie stron internetowych Kraków? Kliknij tu

Powszechność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów spowodowała, iż każda firma chce teraz wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, które funkcjonują jedynie w określonym województwie albo nawet w jednej miejscowości, na przykład w Gdańsku bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoje usługi potencjalnym klientom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach sklepów lub usług używają na ogół fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “ciastkarnia kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “sklep plastyczny kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych podmiotów na pokazanie swoich usług docelowym klientom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży projektowania stron www i pozycjonowania, optymalizacji od ponad dekady. Przez ten czas dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i tym sposobem dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, poprawę contentu oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]