Nie tylko mapa – firma w Street View

Nie tylko mapa – firma w Street View

firma w street view

Google Street View to technologia jutra. Umożliwia poznawanie odległych zakątków i wielkich miast bez ruszania się z domu – dzięki pomocy przeglądarki Google. Również firmy na terenie całej Polski (na przykład w Krakowie czy Gdańsku) mogą skorzystać z technologii Street View.

Firma w Street View – co to za nowość

Nowoczesność aplikacji Street View to przede wszystkim umożliwienie internautom z całego świata zwiedzania nieznanych kultur oraz architektonicznych cudów. Wystarczy wpisać w przeglądarkę Google dokładną pozycję geograficzną, a zobaczymy złożone w technice 360 stopni fotografie danego miasta lub aglomeracji. Wygląda to tak, jakbyśmy wyszli na wirtualną wycieczkę, chodząc po wybranych uliczkach. Firma lub korporacja może korzystać ze Street View prezentując internautom zdjęcia swojego wnętrza. Spełnia to niebagatelną rolę głównie w przypadku punktów komercyjnych. Street View to świetny impuls zachęcający do skorzystania z naszych usług potencjalnych nabywców.

Firma w Street View – pamiętaj o dobrych zdjęciach

Koncepcja firmy w Street View jest kompatybilna z usługą Google Maps, z której często korzystają Polacy szukając danych o miejscowych klubach, salonach kosmetycznych czy urzędach. Aplikacje te są rzecz jasna dostępne również w wersji mobilnej. Trzeba jednak podkreślić znaczenie profesjonalnych fotografii, opublikowanych w tej wizytówce on-line, bo to powoduje, że konsumenci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc chcemy skorzystać z tej usługi, postarajmy się o profesjonalnego fotografa.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]