Firmowe upominki z nadrukami

Firmowe upominki z nadrukami

Odpowiednio zaplanowane działania promocyjne są kluczowe dla powodzenia rozmaitych biznesów. Do wszystkich z nich powinniśmy zastosować odpowiednie metody, ale gadżety reklamowe zdają egzamin w najróżniejszych sektorach. Nie powinno to zaskakiwać – kontrahent, który otrzyma drobny prezent niewątpliwie dobrze zapamięta markę. Upominki promocyjne posiadają rozmaite formy – od kalendarzy, przez butelki, aż po klasyczne koszulki z nadrukiem z logo przedsiębiorstwa. Dobrze jednak zatroszczyć się nie tylko o to, by ofiarowane kontrahentom przedmioty były wysokiej klasy i nie zepsuły się po normalnym użyciu, ale też o to, aby zdobiące je nadruki były odpowiednio naniesione.

Nadruki reklamowe – metody

Rodzaj nadruków zależy od surowca, z którego zrobiony jest gadżet. Na rzeczach zrobionych z porcelany najczęściej stosuje się termosublimację, z kolei do plastików oraz z metalu trafionym pomysłem okaże się tampodruk, gdzie by wydrukować nadruki wykorzystuje się waciki z odciśniętym wzorem. W razie metalowych gadżetów często stosowany bywa również grawer, zapewniający wysoką trwałość. Sporym zainteresowaniem szczyci się również sitodruk, bo naprawdę korzystnie zdaje egzamin przy zdobieniu butelek czy CD-ROM-ów. Na T-shirtach czy czapkach stosuje się oprócz tego haft.

Nadruki – jak wybrać firmę?

Wytrzymałość nadruków reklamowych, jak nietrudno stwierdzić, zależy w szczególności od tego, jakiej firmie zlecimy ich naniesienie. Przed wyborem dobrze sprawdzić, czy konkretna firma poza naniesieniem nadruków oferuje również dodatkowe usługi – między innymi ich rozplanowanie. By przekonać się, czy z usług firmy będziemy zadowoleni, dobrze także obejrzeć jej portfolio i wyszukać opinie o niej w sieci. Dobrym rozwiązaniem będzie oprócz tego zlecenie zrobienia paru prototypów – dzięki temu wcześnie wykryjemy możliwe błędy i na czas wprowadzimy poprawki.