Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Znajdź wzmacniacz szerokopasmowy na www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie używane przez operatorów TVK. Ich główną rolą jest wzmocnienie mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorników. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – umożliwia transmisję kanałem zwrotnym

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają najczęściej w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie redukują różne nieprawidłowości emitowane najczęściej przez usługi internetowe oraz pozwalają na odtwarzanie treści multimedialnych. Przeważnie umieszczone są w budynkach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany bez żadnych ograniczeń. Transmitowany sygnał jest znakomity, a eksploatacja wzmacniacza prosta. Moduły te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 123dBuV. Właściwości mogą być różne, w zależności od wykorzystywanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – gwarantuje doskonałą siłę sygnału

Obsługa sprzętu wzmacniającego sygnał nie nastręcza trudności. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Urządzenia posiadają również specjalistyczne zabezpieczenie przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne. Niektóre z nich wyposażono w specjalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że moduły te są bardzo popularne i dostarczają widzom doskonałą moc sygnału w warunkach domowych. Ogromnym plusem jest również energooszczędność na poziomie ok. <8W.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]