Stacja czołowa Anttron – telewizja kablowa

Stacja czołowa Anttron – telewizja kablowa

Chcesz nabyć stację czołową? Sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Cyfrowe-stacje-czolowe

Stacja czołowa Anttron to moduł, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To centralny punkt, który skupia różne komponenty służące do właściwej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie moduły budują razem kompleksowy system antenowy. Zobaczmy, z jakich części składa się stacja czołowa Anttron i gdzie z reguły jest używana.

Stacja czołowa Anttron – w apartamentowcach i hostelach

Stacja czołowa Anttron używana jest w mechanizmach do odbioru kablówki – między innymi w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, szpitalach a nawet w spółdzielniach mieszkaniowych. Przenosi ona informacje do końcowych odbiorców. Jednym z zasadniczych modułów wchodzących w skład stacji czołowej jest profesjonalna szafka montażowa – wyprodukowana zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV. Dedykowane aplikacje ułatwiają jej sprawną konfigurację. W skład szafki wchodzą różne moduły – np. DTV AV2 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – odrębne porty USB

Każdy z komponentów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron ma inne przeznaczenie – odbierania sygnałów satelitarnych lub AV. Odbiór analogowy jest gorszy niż cyfrowy – występują awarie w transmisji obrazu, a rozbudowa generuje ogromne koszty. Dużo komponentów składających się na stację czołową wyposażona jest też w oddzielne porty USB, które pozwalają na dodanie własnego contentu. Części można ze sobą łączyć, tworząc całościowy system antenowy.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]