Program do projektowania instalacji antenowych TelSat

Program do projektowania instalacji antenowych TelSat

Więcej o TelSat

Naprawdę trudno jest współczesnemu człowiekowi wyobrazić sobie dzień bez telewizora. Chętnie spędzamy przed nim czas, odpoczywając po zazwyczaj trudnym dniu w pracy. Należy jednak wiedzieć, że programy telewizyjne będzie można oglądać tylko wtedy, kiedy zostaniemy podłączeni do odpowiedniej instalacji bądź zainwestujemy w dobrą antenę. W przypadku osób mieszkających w domach z płyty rewelacyjnie sprawdzają się zbiorowe instalacje antenowe, które projektować można wykorzystując do tego właściwe oprogramowanie.

TelSat, czyli w jaki sposób zaprojektować dobrą instalację antenową

Podstawą odbioru programów telewizyjnych jest porządna antena. Poprawne zaplanowanie sieci antenowej okazuje się być natomiast kluczem do sukcesu. Bez tego sygnał prawdopodobnie okaże się za słaby lub może nie być odbierany wcale. A wówczas nie ma co łudzić się, że uda nam się zobaczyć cokolwiek na telewizyjnym ekranie. Autorski program przeznaczony do projektowania sieci antenowych – TelSat – to propozycja znanej i cenionej firmy Telmor. To nadzwyczaj prosta aplikacja, z której obsługą z łatwością poradzi sobie każdy. Równocześnie jest to w 100% specjalistyczne narzędzie, które pozwala na wybranie odpowiednich urządzeń do projektowanej instalacji. Z pomocą programu można szybko opracować wymagane połączenia i sprawdzić czy działają one poprawnie. Program TelSat pozwala także na wykonanie wyceny materiałowej instalacji, która jest projektowana. Za sprawą tego można wstępnie określić koszt związany z późniejszym jej rozprowadzeniem.

TelSat – czy to na sto procent solidne rozwiązanie?

Bez najmniejszych wątpliwości program TelSat jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Z jego pomocą proces projektowania instalacji może zostać skrócony do koniecznego minimum. Do tego projekt nie ma błędów, na skutek czego niemalże natychmiast można rozpocząć jego realizację, mając pewność, że wykonana instalacja będzie działać poprawnie. To rozwiązanie, po które bez najmniejszych wątpliwości można sięgnąć.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]