Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Sprawdź ofertę dostawcy serwonapędów na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz szerokie użycie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od renomowanych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki DC i BLDC od uznanych producentów

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych DC oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy cechujące się dużą żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C, ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]