Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Chcesz zamówić skrzynkę telekomunikacyjną? Kliknij tu

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo funkcjonalne. W sprzedaży znajdziemy wiele ich typów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z solidnego metalu i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku znajdziemy 2 podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje zwierząt, jak również ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się przewody telekomunikacyjne – np. kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia można zamontować na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Istotnym składnikiem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu stosuje się specjalne zasuwy. To ważne także w domu, w którym przebywają małe dzieci. Nie zapominajmy również o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu montuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]