Instalacje teletechniczne sieci kablowych

Instalacje teletechniczne sieci kablowych

Instalacje teletechniczne. Skieruj się na www.telmor.pl, aby skorzystać z usług fachowców

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to rozbudowana infrastruktura posiadająca mnóstwo różnych modułów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. W Polsce działają fachowe firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi oferują i z urządzeń składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – wiele rozmaitych modułów

Instalacje teletechniczne to urządzenia takie jak: anteny , LNB – konwertery SAT, mikrowzmacniacze abonenckie, zwrotnice antenowe, odbiorniki optyczne. W sprzedaży dostępne są także gniazda multimedialne, kable telekomunikacyjne, transmodulatory i cyfrowe stacje czołowe. Sprzęty tego typu instalowane są na budynkach użyteczności publicznej, w hotelach i wieżowcach. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast przede wszystkim projektowaniem instalacji i produkowaniem konkretnych komponentów. Instalacje teletechniczne opierają się na niezawodnych komponentach oraz profesjonalnym montażu – stąd niezbędna jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – Rozporządzenie Ministra Transportu

Istotne jest również, żeby instalacje teletechniczne spełniały stosowne wymogi prawne. Z tego też powodu konieczna jest kompleksowa opieka specjalistycznych podmiotów, które dostarczą odpowiednie rozwiązania oraz dobiorą wysokiej klasy urządzenia dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne często potrzebują również napraw, tym samym bardzo istotna jest opieka pogwarancyjna. Są nią zainteresowani zazwyczaj deweloperzy.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]