Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Chcesz zamówić kabel koncentryczny? Sprawdź www.telmor.pl

W dużej liczbie mieszkań dostrzec można odbiornik telewizyjny. Znaczna część z nas lubi od czasu do czasu obejrzeć porywający program lub profesjonalnie prowadzony serwis o charakterze informacyjnym. By jednak do telewizora docierał odpowiedni sygnał, niezbędne jest wykonanie odpowiedniego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu między innymi kable koncentryczne, które dzisiaj znaleźć można bez najmniejszych problemów w sklepach , które oferują elementy do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – podstawowe parametry

W sklepach znaleźć można na chwilę obecną bardzo różne kable koncentryczne, które cechują się nieco innymi właściwościami. Elementarny podział rozróżnia kable koncentryczne wewnętrzne oraz zewnętrzne. Każdy komu potrzebny jest kabel koncentryczny z całą pewnością powinien spojrzeć na jego istotne właściwości. Znaczenie mają dopasowanie oraz tłumienie, które zapewnia odbiór sygnału telewizyjnego na naprawdę wysokim poziomie. Najlepszym produktem są kable wykonane w technologii Tri–Shield. Jej zastosowanie powoduje, iż kabel odznacza się klasą „A” ekranowania i chroni sygnał przed zakłóceniami o charakterze zewnętrznym, które mogą poważnie obniżać ostrość obrazu. Kable koncentryczne przodujących producentów świetnie sprawdzą się w rozbudowie, ale także podczas modernizacji sieci teletechnicznych zarówno niewielkich, jak i naprawdę popularnych operatorów. Znaczna część kabli koncentrycznych wyprodukowana jest zgodnie z ostrymi rygorami produkcyjnymi. Oznacza to, że odchyły parametrów w przypadku takich kabli są nieznaczne lub nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego typu elementy stosuje się do jego wykonania?

Kable koncentryczne to najczęściej kompozycja elementów różnego typu. Zazwyczaj rdzeń wykonywany jest z miedzi. Jest to materiał bardzo trwały, który nie traci posiadanych właściwości nawet po długim czasie używania. W przypadku kabli , które przeznaczone są do montowania na zewnątrz budynków, do wykonania płaszcza stosuje się materiały niepodatne na wpływ negatywnych warunków pogodowych.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]