Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ znajdziesz unikatową ofertę wypraw w góry

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym turystą ceniącym świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczne spędzanie urlopu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest mocna kondycja fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Firma angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali charakter górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]