Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących automatycznej windykacji należności? Zajrzyj na flobo.io

Prowadzący własne firmy stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, więc znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych albo prywatnych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]