Szansa na szkolenie z Frankiem Pucelikiem

Szansa na szkolenie z Frankiem Pucelikiem

Frank Pucelik to jedna z najważniejszych person NLP. Wraz z Richardem Brandlerem oraz Johnem Grinderem miał wpływ na dzisiejszą formę tej dziedziny – opracował wiele metod, które często są stosowane w dzisiejszych czasach. Jego umiejętności ceni wielu polityków czy menedżerów najważniejszych globalnych przedsiębiorstw, a w rankingach coachów dla biznesu w USA od dawna piastuje czołowe miejsca. Frank Pucelik okazuje się również aktywnym naukowcem – zajmuje stanowisko profesora na Uniwersytecie Oklahomy.

Kursy z Frankiem Pucelikiem

Nic więc zaskakującego, że szkolenia prowadzone przez Franka Pucelika cieszą się ogromnym zainteresowaniem zawsze, gdy się odbywają. Jest jednym z najważniejszych trenerów najbardziej renomowanej akademii NLP w Wielkiej Brytanii, stale też podróżuje po różnych krajach. Oprócz szkoleń dla każdego, Frank Pucelik organizuje też warsztaty dla biznesu – na jego pomoc zdecydowały się takie marki jak Coca-Cola, Raiffeisen Bank oraz wiele innych. Jego warsztaty charakteryzują się najwyższą jakością omawianych informacji, zaś na koniec uzyskać można certyfikat sygnowany przez mistrza, który honorowany jest we wszystkich krajach.

Frank Pucelik przyjeżdża do Polski

Miłośnicy NLP, którzy chcieliby podnieść własne kwalifikacje pod okiem Franka Pucelika na pewno będą zainteresowani wiadomością, iż przyjeżdża on na szkolenia też do Warszawy. W czasie zajmujących łącznie dwanaście dni warsztatów, ich słuchacze mają szansę zdobyć dyplom Meta International oraz podnieść potencjał własnego umysłu.

NLPMaster.pl

Mob.: +48 534 590 064
E-mail: [email protected]