Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - więcej o ofercie na http://bit.ly/2RAnJqV

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo czynników – głównie fakt, iż są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale również porady zawodowców, które pozwolą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Lublinie, Łodzi lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]