Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Kurs Blender 3D - więcej o ofercie na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieprzerwanie przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując wykonywanie swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili dużych kosztów – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest całkiem bezpłatny.

Nauka modelowania 3D na własną rękę bywa frustrująca

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się samemu, jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko jest bardzo irytujący. Właśnie dlatego zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie dużo korzyści zwłaszcza osobom, które niedawno poznali program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując detale, które należy dopracowac i podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, aby był on prowadzony w niewielkich zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także hobbystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i cenioną głównie w branży projektowej, gier komputerowych i filmowej. Opanowanie programu Blender 3D poszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu pasjonaci animacji i artyści pragnący rozwijać swoje obecne umiejętności czy też znaleźć nowe drogi ekspresji.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]