Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Potrzebujesz więcej wiadomości o kursie rysunku w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl.

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Z kursów tego typu korzystają także osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]