Zalety kolczyków na sztyftach

Zalety kolczyków na sztyftach

link

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko użyty do ich wyrobu metal, wzór i szlachetne kamienie, ale też rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są rozmaite typy zapięć – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm oraz komfort, bo małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na wyjątkowe imprezy, a także te, które bez problemów można nosić do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale eleganckich kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty i prosty wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do codziennych strojów. Do biura dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – prezentują się niemal równie dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną ozdobą.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]