Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Znajdź kolczyki serduszka.

Kolczyki serduszka są chętnie nabywanym typem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na wszelkie okazje, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są też kapitalnym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków dostępne są na rynku? Z czego zazwyczaj są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – na bale sylwestrowe oraz do szkoły

Motyw serca jest często wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do wytwarzania kolczyków zarówno dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka stanowią subtelny dodatek do szeregu stylizacji. Produkuje się je zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest zwykle wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki sztyfty nie górują nad stylizacją, jedynie dyskretnie uwydatniają prawdziwą urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wyszczuplenia oblicza i wysmuklenia szyi. Takie kolczyki zakłada się na wieczory w operze, spotkania z ukochanym czy studniówki i doskonale łączą się one z wieczorowymi kreacjami. Natomiast dzieci mogą założyć kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serca – idealny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży obecne są kolczyki serduszka wytworzone ze złota oraz srebra. Popularnością cieszą się również kolczyki pozłacane – tańsze, a zarazem prezentują się nader efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone kamieniami drogimi, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy błękitnym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie ukochanej osobie, m.in. na Dzień Matki, złote gody tudzież w wielu innych przypadkach. Podarowane kochanej osobie – współmałżonce, matce czy też narzeczonej, kolczyki serca będą stale przypominać o łączącej was więzi, miłości oraz szacunku.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]