Wyjątkowe kolczyki z perłami

Wyjątkowe kolczyki z perłami

Biżutik

Perły to jedna z klasycznych ozdób jubilerskich. Symbolizują subtelność oraz harmonię w czystej formie. Każda kobieta powinna wśród swej biżuterii mieć biżuterię z pereł – nie ważne, czy sztuczne, czy imitacje. Niebanalną propozycją są kolczyki z perłami. Kolczyki z perłami w wielu domach nie są zwyczajną ozdobą – są przekazywane kolejnym pokoleniom i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – nie wszystkie są takie same?

Najpopularniejszym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kulka, jednakże od czasu do czasu da się znaleźć również kształt łezki. Wybierając kolczyki z perłami warto zwrócić uwagę również na odcień. Te z pań, które cenią klasyczne rozwiązania wybiorą pewnie pudrowobiałe, jednak panie, które nie boją się eksperymentować z modą mogą wybrać coś bardziej odznaczającego się: perły stalowe albo bladoróżowe.

Kolczyki z perłami – nie tylko na wielkie gale

O tym, że kolczyki z perłami to element idealnie pasujący do prawie każdej eleganckiej kreacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy idą na przekór tradycji noszenia pereł tylko na wieczorne wyjścia. Coraz częściej nosi się je z jeansami i podkoszulkiem.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]