Wyjątkowa biżuteria z koralem

Wyjątkowa biżuteria z koralem

zamów biżuterię z koralem na stronie www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, to znak siły i bogactwa. Wierzy się, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa hamująco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral często spotykany jest w kolorach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim związane są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie rodzinne.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]