Wiszące kolczyki – do jakich kreacji je zakładać?

Wiszące kolczyki – do jakich kreacji je zakładać?

Kup kolczyki wiszące na www.bizutik.pl.

Jednym z najpopularniejszych elementów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko panie – od jakiegoś czasu cieszą się także wzrastającym zainteresowaniem pośród panów, przede wszystkim tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie sposób aczkolwiek negować, że przytłaczająca większość wzorów projektowana jest z myślą o paniach. Nadzwyczaj porywające są przede wszystkim wiszące kolczyki. Są one bardziej widoczne, a tym samym w większym stopniu wywierają wpływ na to, jak inni postrzegają konkretną stylizację. To powoduje, że są niesłychanie popularne wśród pań w rozmaitym wieku i noszących się w odmiennych stylach. Wielka różnorodność wiszących kolczyków pozwala dobrać je właściwie do każdej stylizacji. Jak więc dobrać kolczyki wiszące najlepsze do danej sytuacji? Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – weź pod uwagę ich design oraz długość

Design kolczyków i ich długość to atrybuty głównie wpływają na to, jak optycznie będzie postrzegana twarz, wobec tego należy zwrócić na nie uwagę przy wyborze kolczyków wiszących. Krótsze kolczyki wiszące powodują, że twarz zdaje się być bardziej krągła, z kolei te dłuższe (u jubilerów kupimy wzory o długości nawet kilku centymetrów) wydłużają ją. Design kolczyków posiada tu też duże znacznie. Podłużne powodują wyszczuplenie owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz . W sklepach dostaniemy również kolczyki neutralne, które nie oddziałują zbytnio na postrzeganie kształtu naszej twarzy – tutaj naturalnie powinniśmy wspomnieć między innymi o kolczykach w kształcie kropli wody.

Kolczyki wiszące – do jakich stylizacji je nosić?

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dobranych do konkretnego ubioru powinno się pamiętać, iż są one nader rzucającym się w oczy dodatkiem. W sąsiedztwie innych wyrazistych kosztowności mogą zatem sprawiać wrażenie przesady. Toteż rekomenduje się unikać noszenia ich do pokaźnych zegarków, bransolet bądź kolii. Kolczyki wiszące będą zaś wyglądały doskonale, jeśli w kreacji zostaną najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że należycie dobierzemy je do butów, fryzury oraz ubrania.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]