Wisiorki

Wisiorki

zawieszki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. W każdej sytuacji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety luksus kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze zaprezentować coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z którego go wykonano. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroki wybór istnieje także jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]