Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Zajrzyj tu po więcej informacji o biżuteria srebrna sklep

Jest z ludźmi od tysięcy lat i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich wzorów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal pełni tę samą funkcję – jest swego typu dekoracją ciała i umożliwia oddanie własnego ja. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą panie i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Dlaczego powinieneś postawić na srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo czasu, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją porysować albo zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z miękką tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]