Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

sklep jubilerski kraków, złotnik kraków

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj coraz częściej wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I choć w sieci można kupić niemal wszystko, wciąż wiele produktów opłaca się kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc rzeczoznawcy

Kupno srebrnego wisiorka, broszki bądź pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy zamierzamy kupić pierścionek albo obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny bądź za luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do stosownego rozmiaru albo wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej porady jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się na chrzest, urodziny czy ślub.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się wisiorek, jubiler ekspresowo i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Zmieni także obwód sygnetu, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce datę, podziękowania, gratulacje albo inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeśli pragniemy sprezentować komuś niepowtarzalny podarunek, albo mamy swój pomysł na zawieszkę czy też broszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu posiadamy niepotrzebną albo uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]