Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

kolczyki na biglach

Biżuteria to nie tylko szlachetne minerały i metale. Ważne są bowiem nie tylko ich projekty, ale również względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie na pewno rzadko będą wyjmowane z pudełka. Z tego powodu kupując kolczyki powinniśmy sprawdzić, który rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym pomysłem? Dobrze między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i świetnie wyglądają.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla pań o lekko kanciastej twarzy – są wysokie, więc dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą również wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy rzecz jasna zaznaczyć, że kobiety o trochę odmiennej buzi też mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – to zależy od ich ceny i fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz minerałami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie warto kupić? To sprawa własnych upodobań – czasem lepiej wyglądać będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze zda egzamin kamień sztuczny, więc zakup kolczyków należy przeanalizować samemu.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]