Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Kup kolczyki z cyrkoniami

Wspaniałym podarunkiem dla eleganckiej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe ozdoby doskonale współgrają z elementami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, wykazujące niepowtarzalne parametry estetyczne. Migoczą pod wpływem światła szykownym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Ich kształt wspaniale imituje drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako element biżuteryjny. Istnieją też zabarwione warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych komponentów można uzyskać następujące kolory: niebieski, czerwony, oliwkowy, brązowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub na Mikołajki.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się kamienie są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, a także naszyjników. W jakich sklepach kupimy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych odmianach i niskich cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy wyśnioną i stylową biżuterię. Klientki często zamawiają proste kolczyki, ale także te różnorodnie dekorowane.