Bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami

zamów bransoletki z koralikami na stronie www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami

Gdy pragniemy mieć niepowtarzalne bransoletki z koralików, najlepiej zrobić je w domu. Naturalnie możemy również nabyć je w butiku, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ sprawdzają się na wszystkie okazje.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najprostszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy użyciu zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć niepowtarzalną biżuterię.Dodatkowo, w Inernecie dostępnych jest wiele stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak samemu robić bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – ścieg Peyote

Trudniejszym sposobem pozwalającym na wykonanie falowanej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości i dużej ilości wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: żyłka lub nitka, koraliki i igła.

Czy istnieją wzory bransoletek z koralikami?

Występuje niebotyczna liczba szablonów, jakimi możemy posiłkować się podczas pracy nad naszą biżuterią. Dzięki technice, możemy używania komputerowych schematów, które w dużym stopniu upraszczają wykonywanie własnej bransoletki. Dostępne są zarówno modele w jednym kolorze, jak i takie, które zawierają przejścia barw.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z akcesoriami.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]